Nasze doświadczenie z Bitcoin Era

Większość robotów – jeśli koncentrują się tylko na jednej walucie kryptograficznej – handluje z Bitcoin. Oprogramowanie do automatycznego handlu kupuje i sprzedaje walutę kryptograficzną w najbardziej dogodnym czasie, generując zwrot dla użytkowników. Bitcoin Era różni się od większości robotów tym, że skupia się bardziej na Ethereum.

Czy Bitcoin Era jest poważnym oszustwem czy oszustwem?

Na stronie internetowej dostawcy reklamuje się, że klienci mogą zarobić do 10.000 euro tygodniowo. Jeśli rozejrzysz się za robotami przez dłuższy czas, szybko zauważysz, że wysokie obietnice są powszechne. Jednak reklamowane zyski na Bitcoin Era są szczególnie wysokie. Zwykle można by powiedzieć, że tak wysokie obietnice raczej nie pozwalają na zakończenie sprawy szanowanego oferenta. Jednakże, istnieje wiele pozytywnych doświadczeń, które potwierdzają, że można osiągnąć zyski z tego oprogramowania. Nie widzimy tu żadnego znaku, że jest to oszustwo Bitcoin Era. Ponadto, informacja o niebezpieczeństwach związanych z handlem znajduje się na stronie internetowej. Podejrzani dostawcy lubią ukrywać ryzyko związane z handlem, aby nie zniechęcać zainteresowanych stron.

Handel walutami kryptograficznymi wiąże się z pewnymi rodzajami ryzyka i nie różni się od handlu walutami kryptograficznymi w przypadku Bitcoin Era. Istnieją jednak również możliwości osiągania dobrych zysków. Nawet jeśli twórcy Bitcoin Era wyolbrzymiają ją za pomocą autopromocji, robot nie jest jednak oszustwem. Oprogramowanie działa. Ale prawdopodobnie nie wzbogacisz się w jak najkrótszym czasie. Tak długo, jak jesteś świadomy niebezpieczeństw, dobre zyski są całkiem możliwe.

Nasze doświadczenie z Bitcoin Era: zespół

Niewiele można powiedzieć o zespole. Na stronie internetowej Bitcoin Era nie znajdziemy żadnych informacji o operatorach strony internetowej i dostawcach robota. Nie jest to rzadkość w przypadku robotów, ale prowadzi do tego, że wiele zainteresowanych osób zakłada, że nie jest poważnym dostawcą. Jednakże, Bitcoin Era posiada zespół wsparcia technicznego, z którym możesz się skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy. Robot z kodu Ethereum został zaprogramowany przez pewnego Olivera Leibniza. Jednakże, nie dowiesz się o nim wiele więcej. Rzekomo, więc uczy się w przyczepie, ma tajemnice elit, dzięki którym stały się one bogate. Ile z tego odpowiada prawdzie, pozostaje otwarte.

Nasze doświadczenie z Bitcoin Era: cechy i korzyści

Bitcoin Era jest ostatecznie regularnym, zautomatyzowanym oprogramowaniem handlowym. Algorytm analizuje rynki i podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o sygnały handlowe. Bitcoin Era pozwala na bardziej precyzyjne instrukcje dla robota. Pozwala to wpływać na nią i realizować własne strategie, które robot następnie automatycznie wdraża. Możesz również przełączyć się na tryb ręczny. Następnie oprogramowanie staje się interfejsem do handlu. Zostaniesz wyświetlony wykres na żywo i ceny niektórych par walutowych. W tym trybie, możesz podejmować niezależne decyzje handlowe, jednocześnie otrzymując wskazówki od robota.

Jak się ma Bitcoin Era w porównaniu z innymi robotami?

W zasadzie Bitcoin Era nie zachowuje się inaczej niż wiele innych robotów. Bitcoin Code, na przykład, nie tylko ma podobnie brzmiącą nazwę, robot ten działa stosunkowo podobnie i jest również uważany za poważny. Istnieją również pozytywne doświadczenia z Bitcoin Evolution. The News Spy ma zupełnie inne podejście. Ten robot nie analizuje rynków, ale wiadomości.

Wniosek

Bitcoin Era obiecuje wysokie zyski. Nie ma jednak gwarancji, że robot będzie w stanie dotrzymać tych wysokich obietnic. Nadal uważamy, że dzięki Bitcoin Era możliwe jest osiąganie zysków. Robot automatycznie handluje Ethereum i innymi parami walutowymi. Możesz również handlować ręcznie za pomocą oprogramowania lub wpływać na zachowanie handlowe robota poprzez własne dane wejściowe. Daje to większą kontrolę niż wiele innych robotów. Rejestracja jest prosta i można nawet deponować waluty kryptograficzne, takie jak Bitcoin czy Ethereum. Podczas handlu, robot koncentruje się na Ethereum zamiast tylko Bitcoin, jednej z największych walut kryptograficznych na rynku.