Akceptowane metody płatności w Quantum AI

Zanim zaczniemy mówić o metodach płatności, przyjrzyjmy się opłatom transakcyjnym Bitfinex. Ci profesjonaliści, którzy handlują więcej niż 30 milionów dolarów lub więcej, płacą 0,1% opłaty za przejęcie. Jak już wcześniej wspomniano, Bitfinex ma do czynienia z dostępnością Tether (USDT), który jest „powiązany“ z dolarem amerykańskim. Platforma jest głównym posiadaczem tych monet, co otwiera bezpieczne drogi do handlu. Jednak USDT jest podatny na znaczne ryzyko regulacyjne. W chwili obecnej, Bitfinex ripple jest również dostępny do handlu.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.indexuniverse.eu/pl/quantum-ai-oszustwo/

Jeśli chodzi o akceptowane metody płatności, istnieje wiele opcji, w tym dolary amerykańskie i btc. W usłudze dostępne są 72 różne kryptowaluty, co czyni ją usługą typu all-trading. Wymiana jest rozsądna. W przypadku USDT trwa to nieco dłużej w przeciwieństwie do innych opcji. Inwestując znaczną ilość środków klienci chcą być bezpieczni. Warto wspomnieć, że większość środków jest umieszczana w magazynie złota. Strona szyfruje, duplikuje i chroni przed atakami DDoS, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Zalety Binfinex

W porównaniu do Binance, użytkownicy serwisu mają wiele możliwości wpłacania środków na konta. Obsługa TUSD sprawia, że serwis jest bezpieczny. Odpowiedni poziom szyfrowania i ochrony zapewnia znaczne bezpieczeństwo. Serwis ma niskie opłaty, zwłaszcza za wypłaty. Usługa jest przeznaczona dla profesjonalistów, a minimalna kwota depozytu wynosi 10 000 USD.

Przy takim limicie serwis zapewnia profesjonalne usługi przy niskich opłatach. Obecnie jest to wiodąca opcja przy minimum dla handlu bitcoinami denominowanymi w USD. Istnieje aplikacja mobilna z wygodnym interfejsem, dzięki której traderzy są na bieżąco z każdą minutą. Aplikacja zapisuje również dane logowania, aby na czas określić i poinformować o podejrzanych logowaniach. Inteligentny system wyszukuje zmiany IP, co stanowi dodatkowy przywilej bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o opcje handlowe, to istnieje kilka ofert. Są to: ukryte zlecenie, OCO (one cancels order), post-only limit order, fill or kill, stop, limit i inne.

Wady Binfinex

W porównaniu z innymi usługami wymiany, recenzja Bitfinex wykazała, że jest on przeznaczony tylko dla profesjonalistów. Nowicjusze mogą doświadczyć kosztownych błędów przed podjęciem właściwych decyzji. Nieintuicyjny interfejs sprawia, że prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest większe. Minimalny depozyt może być nierealny dla traderów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę handlową. Kolejną wadą jest długi czas walidacji konta. Samo zarejestrowanie się trwa do dwóch miesięcy. Wiele osób może zarobić fortunę, czekając. Z drugiej strony, poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia, jest wart czekania. Czas wypłaty bitcoinów z Bitfinex może również wynosić do 12 godzin.

Wnioski

Giełda іукмшсу jest idealna dla ekspertów technologii zdecentralizowanych firm, które zatrudniają specjalistów od blockchain. Jest bezpieczna, wygodna i opłacalna. Eksperci, którzy są biegli i doświadczeni w tej dziedzinie, mogą łatwo zarobić swoje fortuny. Ponieważ jest to jedyny serwis, który ma najbardziej atrakcyjny wolumen spośród wszystkich giełd BTC, jest atrakcyjny dla tych, którzy polują na „grube ryby“. Przy prawidłowych transakcjach każdy klient może tu zbić fortunę. Z drugiej strony, zdecydowanie zaleca się zapoznanie się z technologiami blockchain lub zatrudnienie kilku biegłych konsultantów. Usługa jest warta korzystania, handlowania i wygrywania.